Nakupovat můžete v našem e-shopu

Nakupovat můžete v našem e-shopu

Rybářské potřeby

Dobrý den vážení obchodníci a majitelé rybářských obchodů,

úlovek Jmenuji se Tomáš Přáda a letos tomu je 28let co jsem poprvé držel rybářský prut. Za tu dobu uteklo hodně vody a z aktivního rybáře se stal obchodník s rybářským vybavením, jenž nabízí výrobky vyráběné v ČR a v zahraničí pro značku,, ALKAR Fishing Tackle ,,. Jako majitel této značky jsem chtěl říci, že výrobky mnou nabízené jsou pečlivě odzkoušené a mím cílem není kvantita, ale kvalita nabízeného zboží.

Jako obchodník Vím, že potřebujete velkou marži a prodejné zboží, dostatečné tržby, mnoho novinek, málo reklamací, dobrý servis, výrobky s českým manuálem a EAN kódem. Ale potřebujete také mít trochu toho obchodního štěstí, rodinné zázemí, aby Vás podporovalo, zdraví a v neposlední řadě stabilního a spolehlivého dodavetele. Dobře si uvědomuji, že je velice důležitá zpětná vazba zákazníků a doufám, že se budete aktivně spolupodílet na dosažení kvalitního zboží.

úlovekNa rok 2012/2013 jsme rozšířili nabídku služeb o rybářskou bižuterii a rybářské potřeby, které dodáváme do více jak 30 obchodů s rybářskými potřebami. K rybářským potřebám a k rybářské bižuterii nabízíme: rybářské obratlíky, karabinky, ocelová lanka, převleky proti zamotání, gumové stopery, korálky, silikonové hadičky, smršťovací hadičky a různé druhy závěsků, peány.Dále pak rybářské čluny, spalovací čtyřtaktní lodní motory, pruty, podběráky, vidličky, lehátka, křesílka, bivaky, hrubozrné partikli a živé nástrahy-červi, žížaly, rosunice, nástražní rybičky. To vše najdete pod značkou rybářských potřeb, Alkar fishing tackle, které najdete v kamenné prodejně v Jablonci n.N. nebo na e-shopu www.ekapr.cz.

Petrův zdar - Tomáš Přáda - jednatel Alkar fishing tackle


logo